Menu Content/Inhalt
Filtry
INFO Tisk E-mail
Dodáváme fotografické filtry značek HOYA, B+W, SIGMA a SOLIGOR. Základní sortiment filtrů držíme skladem, ostatní jsme schopni dodat většinou do druhého dne.
 
HOYA Tisk E-mail

Japonský výrobce fotografických filtrů HOYA nabízí velký výběr nejkvalitnějších fotografických filtrů pro všechny běžné typy kamer včetně video a digitálních. Správně vybrat ten nejlepší filtr je velmi důležité, protože volba nekvalitního filtru může zhoršit vlastnosti Vašeho vysoce kvalitního objektivu. HOYA zaručuje tu nejvyšší kvalitu.

Celý článek...
 
B + W Tisk E-mail
Filtry B+W splní mnohá přání fotografů a pomáhají docílit vysokých standardů v amatérské, profesionální, infračervené a digitální fotografii, ale i videu. K jejich výrobě je používáno německé sklo a mosazné objímky. B+W vyrábí nejen obrovskou škálu filtrů, ale i příslušenství.
Celý článek...
 
SIGMA Tisk E-mail

UV filtry řady DG
C-PL filtry řady DG WIDE
Přední krytky objektivů

Celý článek...
 
DOERR Tisk E-mail

Německou rodinnou firmu Doerr založil v roce 1993 otec současného majitele. Od počátku se firma zybývala rozvojem fotografické a optického sortimentu. Firma je v poslední době dynamicky rostoucí společností, která za dobu své existence vytvořila na základě odborných znalostí až neuvěřitelně široký sortiment příslušenství - mimo jiné i vynikajících filtrů.

Celý článek...