Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Zábleskové přístroje
Zábleskové přístroje
INFO Tisk E-mail

Dodáváme blesky značek Canon, Nikon, Sigma a Soligor. Základní blesky držíme skladem, ostatní jsme schopni dodat většinou do druhého dne.


 
Canon Blesk externí SpeedLite 220 EX Tisk E-mail
Image
– je nejjednodušším bleskem řady, přesto již schopným spolupracovat s přístroji technologií E-TTL. Směrné číslo blesku je Gn 22( při ISO 100). U všech blesků, značených písmeny EX je samozřejmostí kromě zmíněného E-TTL, i synchronizace se všemi časy závěrky pomocí funkce Focal Plane. Ta prodlouží dobu hoření u záblesku a umožní zachytit skvělé záběry při krátkých časech expozice. Další ctností této řady je potom možnost emitovat pomocný paprsek pro správné zaostření AF
 
Canon Blesk externí SpeedLite 430 EX Tisk E-mail
Image
Kompaktní, přesto výborně vybavený Speedlite 430EX má směrné číslo 43 (ISO 100 při 105 mm).Pomocné světlo zaostřování tvořené konfigurací 2 diod LED je kompatibilní se všemi zaostřovacími body všech systémů AF fotoaparátů EOS včetně 9 bodového AF. Úhel záblesku hlavy blesku, který lze nastavit i manuálně, pokrývá rozsah 24 mm až 105 mm. Integrovaný difúzní panel umožňuje rozšířené širokoúhlé pokrytí až 14 mm. Hlava samotná je otočná v obou směrech, zajištění pohybu prakticky řeší jediné tlačítko
Celý článek...
 
Canon Blesk externí SpeedLite 580 EX II Tisk E-mail
Image
Profesionální blesk se směrným číslem 58 (ISO 100 ohnisko 105mm) je nejvýkonější zábleskovou jednotkou řady Speedlite. Spolupracuje v režimu E-TTL, E-TTL II i TTL, k dispozici je i ruční blesk.
Celý článek...
 
Canon MR-14EX kruhový blesk Tisk E-mail
Image
Kruhový blesk MR-14 EX
 zábleskové jednotka pro makrofotografii, umožňující stejnoměrné nasvícení detailu bez přesvícení a stínů. Pracuje se dvěma výbojkami, s nastavitelným poměrem intenzity, což je vhodné zejména pro modelaci tvaru předmětu. Pohodlnější kompozici a ostření umožňuje vestavěné pilotní světlo. MR-14 EX je vhodný pro zapojení do sestavy blesků jako řídící jednotka.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 17