Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Rámování obrazů
Rámování obrazů
INFO Tisk E-mail

Našim zákazníkům nabízíme rámování obrazů. Může se jednat o fotografie zhotovené u nás, rámujeme však také fotografie již přinesené, plakáty, malované obrázky, různé výšivky, paličkované krajky, puzzle apod. Nabízíme velké množství dřevěných, skleněných, ale i hliníkových rámů. Pokud je Váš obrázek atypický, zhotovujeme rámy na míru, a to libovolných rozměrů. Obrázky jsou kryté speciálním antireflexním sklem, které se při pohledu neleskne a neodráží další předměty v místnosti. Podkladovou deskou je většinou sololit.

Další variantou je nalepení na desku KAPA. Jedná se o velmi kvalitní sendvičovou desku s jádrem z pěnové polyuretanové hmoty, oboustranně krytou vrstvou bílého chromokartonu. Desky se vyznačují vysokou stabilitou a velmi nízkou hmotností, po nalepení se fotografie nikdy nezvlní. Pro zajištění maximální ochrany před poškozením laminujeme fotografie laminační fotografií od švýcarské firmy Drytac.

V nabídce máme také hliníkové rámy od firmy Nielsen. Tyto rámy  jsou známé vynikající kvalitou, nádherným designem a jednoduchostí montáže. V současné době je možné vybírat z více než 100 typů rámů v mnoha barevných odstínech.  Jsme schopni zhotovit rámy téměř jakýchkoliv rozměrů (obdélník libovolného poměru stran, čtverec) Vám přímo na míru, termín dodání je ve většině případů do 5 pracovních dnů. Vzorník rámů uvidíte u nás v prodejně.

 

titulní obrázek