Brašny, fotobatohy, pouzdra

Prodáváme brašny Lowepro, Vanguard, Tamrac a Hama. V naší nabídce najdete kompletní a ucelený sortiment brašen, pouzder, fotobatohů, ale i kufrů a podvodních pouzder pro použití ve fotografii a pro fotografické příslušenství. Pokud vám záleží na bezpečí a ochraně vašeho přístroje, bez kvalitního pouzdra se neobejdete. Pouzdra můžete vybírat podle velikosti a rozměrů nejen přístroje, ale i dalšího fotografického vybavení. Dále je důležité věnovat pozornost zpracování a polstrování pouzdra, rozmístění kapes pro příslušenství a způsobu zapínání pro snadný a pohotový přístup. Pokud se pohybujete v přírodě, pak nezapomeňte vzít v úvahu mechanickou odolnost a také odolnost proti dešti. Pro výlety k moři je dobré zvážit použití vodovzdorného a v případě potápění vodotěsného pouzdra. Nejlepší řešení, jak vybrat to správné pouzdro je stavit se s vaším přístrojem v naší prodejně a máte možnost vybrat a vyzkoušet z velkého množství.

Stativy a selfie tyče

V sortimentu stativů jsme se zaměřili převážně na široký sortiment firmy Vanguard. Tyto produkty jsou velice kvalitní a přesto si zachovávají výbornou cenu. Nabídku doplňujeme značkami Velbon, Manfrotto, Fomei a Hama. 

Paměťové karty a USB flash disky

Paměťové karty SanDisk jsou vyhledávané pro svoji bezkonkurenční rychlost a kompatibilitu. Značka, kterou doporučují všichni světoví výrobci fototechniky stojí jistě za povšimnutí. Dodáváme ve všech kapacitách a typech - Compact Flash, SD, SDHC, SDXC, microSD. Na produkty SanDisk je poskytována doživotní záruka.

Fotorámy a clipy

Nabízíme Vám široký sortiment dřevěných rámečků v různých velikostech, barvách a s mnoha profily a tloušťkami lišt. Sortiment neustále obnovujeme podle nových vzorů a barev, Menší rámečky jsou uzpůsobeny obvykle pro postavení na stůl (naležato i nastojato) a pro zavěšení na zeď. Větší rámy jsou pouze v provedení na zeď. Clipy jsou vlastně rámy, které mají pouze sklo. Dodávají se ve dvou provedeních - se sklem normálním a antireflexním. Normální sklo je v podstatě stejné jako sklo okenní. Má nevýhodu, že se při pohledu leskne a odráží okolní předměty podobně jako zrcadlo. Naproti tomu antireflexní sklo těmito neduhy netrpí, nic se v něm téměř neodráží. Jeho nevýhodou je o 20-30% vyšší cena. Clipy jsou vhodné i pro puzzle.

Albumy

Sortiment albumů zahrnuje širokou škálu typů a barevných variant. Alba dětská, svatební, z dovolené, univerzální, zasouvací, klasická, samolepící. Nechybí ani fotorůžky či oboustranné fotolepky pro rychlé a pohodlné vkládání fotek do albumů. 

Baterie

V tomto sortimentu nabízíme většinu baterií, které budete potřebovat nejen při fotografování a filmování, ale i při dalších činnostech. Nabízíme baterie značek ENERGIZER, VARTA, Eneloop, HÄHNEL, PANASONIC, BRAUN a SANYO, dodáváme zinkové, alkalické, lithium, nabíjecí NiMh včetně nabíječek.

  • Mikrotužková AAA, tužková AA
  • fotobaterie CR 123A, CR2, CR-P2, 2CR5, CRV3
  • knoflíkové typu CR2032, 2025, 2016, 1216, 1220, 1616, 1620
  • nabíjecí NiMh tužkové AA a mikrotužkové AAA
  • Li-Ion nabíjecí do fotopřístrojů a videokamer
  • ale i některé speciální typy do hodinek, dálkových ovladačů na auta, puškohledů, kalkulaček apod.

Filtry a krytky objektivů

V našem sortimentu jsou nejvíce obsaženy německé filtry Doerr. Jedná se o vynikající filtry, které jsou v současné době nabízeny ve třech kvalitativních úrovních.

  • Digi Line: cenově dostupné snímací filtry z kvalitního optického skla, které mají speciální povrchovou úpravu, optimalizovanou pro digitální fotoaparáty. Filtry jsou v provedení SLIM s maximálně eliminovaným nebezpečím vinětace a s matně černým rámečkem pro minimalizaci odrazů světla. Horní závit, určený kupříkladu pro sluneční clonu, byl zachován.

  • DHG PRO: pro vysoké nároky na kvalitu filtrů se dodávají v provedení SLIM, černý kroužek a hrany skla < 0.5% reflexe. Filtry s antireflexní vrstvou pro digitální fotoaparáty s vysokým rozlišením. Čím více pixelů snímací čip obsahuje, tím více světla se od něj odráží. Aby toto světlo přímo opustilo optický systém, je potřeba používat objektivy a filtry s co nejlepší antireflexní úpravou. Jinak vzniká rozptýlené světlo, které snižuje kontrast a ostrost snímků. Proto nabízí Doerr oboustranně zušlechtěné filtry s DHG Pro antireflexní vrstvou. Ze stejného důvodu jsou i skleněné hrany filtrů začerněny a kovová objímka je nereflektující, černě saténová. Aby nedocházelo k vinětaci, je obzvláště tenká. I přesto je k dispozici přední závit pro uchycení např. krytky objektivu.

  • Super DHG PRO: filtry pro absolutně nejvyšší nároky na kvalitu filtrů. Kvalitativně vyšší provedení než předchozí řada, Made in Japan. " Neexistují lepší filtry, pouze jiné ".

Objednávkovým systémem potom dodáváme filtry značek B+W, Kenko, Hoya, Sigma, a Hama.

COKIN - systém efektových filtrů

Nabízíme vám kompletní sortiment filtrů firmy Cokin, která nabízí nejen již klasický filtrový system hranatých filtrů čtyř velikostí, ale rozšířila svou nabídku o kulaté šroubovací filtry UV, SKY, polarizační, ND nebo korekční filtry a předsádkové čočky v rozměrech 25mm - 86mm. 

Filmy

Zakoupit u nás můžete i filmy do analogových fotoaparátů a pro okamžitou fotografii FUJIFILM INSTAX.

Ostatní

Nepostradatelnými doplňky každého fotografa jsou pomůcky na čištění optiky, řemínky a popruhy, poutka, stativové destičky a šrouby, fotopapíry do inkoustových a termosublimačních tiskáren, dálkové spouště a mnoho dalších.